Polityka prywatności serwisu UrodzonyMowca.pl

1. Przebywając na stronach serwisu UrodzonyMowca.pl akceptujesz postanowienia zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.

2. Niniejsza Polityka Prywatności może zostać zmieniona. W takim wypadku aktualna Polityka prywatności zostanie opublikowana na stronie http://urodzonymowca.pl/polityka-prywatnosci/.

3. Korzystając z serwisu UrodzonyMowca.pl możesz zostać poproszony o podanie pewnych danych osobowych (imienia i adresu e-mail).

4. Wyrażenie zgody na przetwarzanie przez serwis UrodzonyMowca.pl Twoich danych osobowych jest całkowicie dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu, poprawiania i usuwania Twoich danych .

5. Kiedy korzystasz z serwisu UrodzonyMowca.pl, może on automatycznie zbierać takie dane jak adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, nazwa domeny z której przychodzisz itp.

6. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronach serwisu i personalizacji zawartości serwisu.

7. Twoje dane osobowe nie zostaną sprzedane ani udostępnione bezpłatnie podmiotom trzecim za wyjątkiem oraz sytuacji gdy jest to wymagane prawem (kontrola Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych oraz przekazanie organom wymiaru sprawiedliwości w sytuacji naruszenia prawa), oraz sytuacji, gdy jest to niezbędne do realizacji płatności.

8. Dane zbierane podczas zakupu będą wykorzystane w celu realizacji zakupu. W tym celu będą przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze (DotPay S.A.) w celu obciążenia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

9. Adres e-mail wraz z imieniem zostanie użyty do wysyłania wiadomości z treściami edukacyjnymi (np. darmowymi materiałami wideo), marketingowymi (np. informacjami o promocjach) i okazjonalnymi (np. życzenia świąteczne). Wiadomości te mogą mieć charakter niezapowiedziany.

10. W każdej chwili możesz zatrzymać otrzymywanie kolejnych wiadomości e-mail. Instrukcja zatrzymania mailingów zawarta jest w każdej wysyłanej do Ciebie wiadomości e-mail i sprowadza się do kliknięcia w zawarty na końcu wiadomości link.

11. Serwis wykorzystuje pliki cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane automatycznie do komputera odwiedzającego witrynę. Nie zawierają one danych osobowych ale identyfikują go w sposób ułatwiający korzystanie z serwisu w sposób dopasowany do Twych preferencji. Zapewniają także poprawne funkcjonowanie współpracy z partnerami i naliczanie im prawidłowych prowizji.

Informacje:

Prawa autorskie zastrzeżone ©.

Polityka Prywatności

Regulamin

Cookies

Kontakt:

Dominik Lipiński

+48 793 144 117

ask@dominiklipinski.com